Copy
לצפייה דרך הדפדפן

שלום רב,

שמחות להציג בפניכם.ן סדרת השתלמויות מקוונות שהכנו ליוצרות.ים עצמאים, מפיקים.ות, אנשי אמנות שעוסקים גם בצד ההפקתי של היצירה שלהם. זוהי הזדמנות לעצור ולרכוש כלים ולהיות מוכנות ליום שאחרי.

כל ההשתלמויות יתקיימו באופן חי דרך אפליקציית "זום", ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש.

להתראות בחדרים הוירטואלים :)

ענת וליטל באי"ב

בניית אתר אינטרנט למתחילים

 

אין לך אתר עדיין? ואת לא יודעת איפה להתחיל?
ניסית פעם לבנות אתר ועצרת בשלב שבו הכל הפך לג'יבריש באנגלית?
לא בטוח למה בכלל צריך אתר בעידן הרשתות החברתיות?
ביחד נפשט, נבהיר ונמקד כיצד בונים אתר חדש במערכת של Wix.
במהלך הסדנה: נגדיר מטרה וקהל יעד, ניצור מפת תוכן, נאזן בין שיווק ועיצוב, נתאים את האתר לטלפונים, ועוד!

מנחה: נתן סקופ
יום ה' 11:00-13:00  I  30.4.20
לפרטים והרשמה
עריכת סרטונים

השתלמות בת שני מפגשים בהם נרכוש כלים מעשיים ליצירת סרטונים שהם גם יפים אסתטית, גם בנויים נכון מבחינה שיווקית וגם קלים להפקה. הסדנה עוסקת בין היתר בנושאים הבאים: 
איך לצלם ולהצטלם בצורה הכי מוצלחת – ה"כללים", איך לעצב פריים אסתטי שמושך את העין, איך לערוך סרטון בעזרת תוכנת "פילמורה", עריכת שואוריל, ובנוסף נקבל רעיונות ודוגמאות לקריאייטיב לסרטונים קלילים שקל ליצור לבד.  
הסדנה היא חווייתית, אינטראקטיבית ומועברת בקלילות ועם הרבה הומור. 

מנחה: הדס קלנר 

יום א' 10:00-12:00  I  3.5.20
יום ה' 10:00-12:00  I  7.5.20

לפרטים והרשמה
זכויות יוצרים 
(גם על פעילות ברשת)

בהשתלמות נדבר מהות הקנין הרוחני בהקשר של אומנויות הבמה ועל דרכים פשוטות ולא יקרות להתנהל עם הידע והקנין הרוחני. נלמד כיצד לנצל את הקנין הרוחני באופן המיטבי וכיצד לשמור במקביל על המוניטין שהוא יוצר. נדבר על זכויות במחזות, במוסיקה, בשמות, זכויות על פעילות ברשת ועוד. 

מנחה: עו"ד רחל פשר

יום ד' 10:00-12:00  I  13.5.20

לפרטים והרשמה
סטוץ עם excel
 
אקסל הוא כלי עבודה משמעותי לכל יוצר שעסוק בהיבטים הכספיים של יצירתו: בקשת תמיכה, תמחור הרצה, תכנון תקציב של הפקה חדשה - כל אלה דורשים ידיעה בסיסית של שימוש באקסל.
בהשתלמות קצרה ואינטנסיבית נקנה כלים בסיסיים והכרחיים לשימוש באקסל.
 
מנחה: ענת רדנאי 

יום א' 10:00-12:00  I  17.5.20

לפרטים והרשמה
שיווק בפייסבוק

השתלמות בת שני מפגשים בהם נלמד כלים להתנהלות יעילה בפייסבוק: שימוש נכון בעמוד עסקי, שימוש במודעות, קמפיין ממומן ועוד. נצלו את הזמן, נטול החזרות והמופעים, ללמוד כיצד לנהל ולשמור על הקשר עם הקהל שלכם ולהיות מוכנים ליום המיוחל בו נוכל להתקהל סופסוף.

מנחה: חנן דרעי ברקאי 

יום ד' 10:00-12:00  I  20.5.20
יום א' 10:00-12:00  I  24.5.20

לפרטים והרשמה
ניהול תקציב ותזרים

תקופת הקורונה - אין תקציבים, אין הרצת הצגות...אבל יש רגע לעצור ולרכוש "כלי עבודה" חשובים, שיאפשרו לנו לנהל את עצמנו בנחת ובאחריות, מיד כשנחזור לבמה. 
מטרת ההשתלמות ללמוד לבנות תקציב להפקה (לתהליך החזרות עד שלב העלייה לבמה): נבין כיצד מתמחרים את הסעיפים השונים, איך נהוג לערוך תקציב, ונלמד גם כיצד לנהל אותו באפקטיביות במהלך תקופת החזרות, על מנת לשמור על התקציב ולא לחרוג ממנו. 
בנוסף, נלמד לתמחר "עלות הרצה" של הצגה (כלומר - כמה עולה לנו כל ערב שאנחנו עולים לבמה, ב"אולם הבית" וגם כאשר נוסעים להופיע ברחבי הארץ), איך להבחין בין "תזרים" ל"תקציב" - ולמה כל זה בכלל חשוב לנו. 

מנחה: ענת רדנאי 

יום ד' 10:00-12:00  I  27.5.20

לפרטים והרשמה
מייל
אתר
פייסבוק

אי״ב הוקמה על־ידי קבוצה של יוצרות ויוצרים אשר התאגדו סביב חזון שמטרתו להעצים את שדה יצירת התיאטרון העצמאית, ליצור אופק פעולה, לפתח ולקדם יצירה עצמאית בישראל. נכון לימים אלה חברים וחברות בעמותה כ-50 יוצרים ויוצרות. עוד עלינו באתר האינטרנט eve.org.il

הניוזלטר שלנו יחד עם עמוד הפייסבוק שואפים להנגיש מידע רלוונטי לקהילת היוצרים.ות בתחומי התיאטרון ואמנות המופע. בניוזלטר נעדכן על שירותים שאי"ב מציעה: השתלמויות מקצועיות במחירים מסובסדים, שירותים כספיים, ייעוץ והכוונה ואירועים מיוחדים. 

© 2020 אי״ב - ארגון יוצרים עצמאים בתיאטרון ובאמנות המופע,  כל הזכויות שמורות.

Email Marketing Powered by Mailchimp