Copy
View this email in your browser

שדות החיטה נקצרו, צמרות האורנים קושטו, רשתות הצל נפרשו, דגלי הקמפינג כבר נתלו - פסטיבל העשור שלנו כבר ונושם, ואו-טו-טו גם אתם מצטרפים אלינו!

אז כרטיס כבר יש לכם, וכל מה שנשאר לכם זה:
1. לקרוא את דף המידע הזה. הוא ארוך, אבל שווה את המאמץ. ככל שתדעו יותר פרטים, זה יקל עליכם ועלינו את ההתארגנות לקראת האירוע.
2. לספר לחברים שאולי עוד לא קנו שחבל להם להפסיד, ולשלוח אותם לקנות כרטיס כאן 
3. להגיע לפסטיבל. מחכים לכם!

איך מגיעים?
הפסטיבל מתקיים השנה במיקום חדש, נוח הרבה יותר לגישה וליציאה מאשר בעבר. מומלץ לא לסמוך באופן בלעדי על אפליקציית waze, אלא לקרוא את ההסבר. אם בכל זאת נסמכים על waze יש לוודא שרושמים "פסטיבל יערות מנשה - מגידו", כדי שלא תגיעו למיקומים אחרים.
למגיעים ברכב ממרכז הארץ: יש לנסוע בכביש 65 (ואדי ערה) לכיוון צפון. כשני קילומטר לפני צומת מגידו יש ירידה ימינה לכיוון מתחם תחנת הדלק של "דלק". 

למגיעים מצפון (חיפה/עפולה): יש להגיע לצומת מגידו ולנסוע לכיוון ואדי ערה (כביש 65). לאחר כ- 600 מטר יש לפנות ימינה למתחם תחנת הדלק של "דלק".

מרגע הירידה מהכביש הראשי יהיה שילוט לפסטיבל. אורך הנסיעה ממתחם תחנת הדלק ועד חניון הפסטיבל הוא כקילומטר אחד, ומתבצע על דרך עפר טובה. החניות צמודות לקופות הפסטיבל ואין שאטלים!  אם על דרך העפר אתם רואים מבלים אחרים שעושים את דרכם רגלית - תציעו להם טרמפ. זאת תהיה התחלה טובה לחוויית הפסטיבל - שלכם ושלהם.
היציאה משטח הפסטיבל תתבצע גם היא דרך מתחם תחנת הדלק - לשני הכיוונים. ואת זה שאין שאטלים - כבר אמרנו?

מתי מגיעים?
קופות הפסטיבל ומתחם הקמפינג ייפתחו ביום חמישי בשעה 10:00. לא מומלץ להגיע לפני כן, כי לא תוכלו להיכנס. שערי מתחם ההופעות ייפתחו ב- 14:00, והמופעים יתחילו בהדרגה החל מ- 16:00. ממליצים לכם להקדים את הגעתכם - מדובר ביום חמישי, יום בו צירי התנועה הראשיים עמוסים בשעות אחה"צ והערב. הגעה בשעות הצהריים המוקדמות תאפשר לכם לחנות ולהתמקם במקומות המועדפים עליכם. למגיעים בימים שישי ושבת אין המלצות מיוחדות.

כרטיסים/צמידים/כניסה לאירוע
קופות הכרטיסים ממוקמות בין החניון לבין מתחם הקמפינג. השנה לא תותר כניסה למתחם הקמפינג ללא צמיד, כך שחובה לעבור בקופות לפני ארגון המאהל שלכם. כל בעל כרטיס חייב להגיע לקופות על מנת שישימו לו צמיד. אין אפשרות לקחת צמיד לחבר שאינו נמצא פיזית במקום. הצמיד שתקבלו, בהתאם לסוג הכרטיס שקניתם, ילווה אתכם עד עזיבתכם את הפסטיבל. מדובר בצמידים עם סוגר חד-כיווני (ראו תמונה) - יש להקפיד לא לחנוק לעצמכם את היד.
כרטיסים - אם קיבלתם את המכתב הזה סימן שנשלח אליכם במייל כרטיס. מה צריך לעשות:
1. להדפיס את קובץ ה PDF שהגיע אליכם כמסמך מצורף. שימו לב שיש להדפיס את הקובץ המצורף שעליו יש סימון של ברקוד, ולא שום דבר אחר (אישור הזמנה, אישור חברת אשראי וכד').
2. במידה ואין באפשרותכם להדפיס, ניתן (אבל לא מומלץ) להציג את הברקוד של הכרטיס דרך מכשיר סלולרי.
3. במידה וקיבלתם/קניתם כרטיס מרוכש אחר - יש לוודא שקיים ברשותכם צילום של תעודה מזהה של אותו רוכש.
4. ילדים מתחת לגיל 12 - מוזמנים להגיע לקופות ולקבל צמיד נייר עליו ניתן לרשום את מספר הטלפון של ההורים. לא יינתנו לילדים צמידי פסטיבל רגילים.

 

איפה ואיך ישנים?
מתחם הקמפינג השנה הוא ענק בהיקפו (כ- 50 דונם) וממוקם כולו בשדה פתוח - שדה חיטה שנקצר. הוא מחולק ל- 26 אזורים מוגדרים, ששבילים עוברים ביניהם. המשמעויות של זה:
1. יהיה מקום לכולם, והקמפינג יהיה מסודר הרבה יותר מאשר בעבר.
2. אין צל טבעי, וגם לא רשתות צל במתחם הקמפינג. כלומר - מי שלא יארגן לעצמו הצללה, האוהל שלו יהיה חשוף לשמש. הסיבה לכך היא בטיחותית - לא קיבלנו אישורים להציב אוהלים בחורשה וביער הסמוך, מתוך חשש של הרשויות לבטיחותכם. תחזית מזג האויר, נכון להיום, מצביעה על סוף שבוע רגיל לעונה - חמים בשעות ביום (עד 29-30 מעלות) ונעים עד קריר בלילה (19-21 מעלות). ממליצים לכם להתעדכן ולהיערך בהתאם.
בהקשר זה חשוב לציין: א. במרכז מתחם קמפינג המשפחות תוצב רשת צל, אבל לא יתאפשר להציב אוהלים תחתיה. ב. בכל מתחמי הפעילות של הפסטיבל יהיו רשתות צל גדולות, וכמובן צל טבעי של עצי היער. ג. לידיעתכם - יהיה בשטח הפסטיבל דוכן פרטי שימכור ציוד הצללה (צליות לייקרה UPF 50).

מה אוכלים? מה שותים?
1. מה אנחנו מציעים? בין מתחמי הפעילות ימוקמו דוכני מזון רבים, שיספקו אוכל מגוון ואיכותי. יהיו מנות בשריות, צמחוניות וטבעוניות, וכן דוכני מתוקים, פינות קפה ועוד. שתייה קלה, כמו גם אלכוהולית, ניתן יהיה לקנות בדוכני השתיה שימוקמו גם הם בין מתחמי הפעילות. לנוער עד גיל 18 אסור להחזיק או לצרוך אלכוהול בשטח האירוע ובקמפינג. נערים שיחזיקו אלכוהול יורחקו מהאירוע. נערים יקרים -אתם מוזמנים "להנות בלי לשתות".
2. מה מומלץ להביא מהבית? כל מה שאתם אוהבים ומתאים לתנאי השהייה בשטח (ללא קירור). מותר: לבשל על גזיות במתחמים המיועדים לכך. אסור: לעשות "על האש".
3. ברזיות מים יהיו זמינות ברחבי הפסטיבל. מומלץ לשתות והרבה.

שירותים ומקלחות
1. ברחבי הפסטיבל יהיו פזורים עשרות תאי שירותים כימיים לנוחות הקהל. בנוסף, יהיה מתחם של שרותים אקולוגיים, בהם ניתן יהיה להשתמש תמורת תשלום. חל איסור מוחלט לעשות צרכים במקומות שלא הוגדרו כשירותים.  
2. מקלחות שדה יוצבו סביב אזור הקמפינג - מומלץ להביא בגדי ים. אל תבנו על מים חמים או על טושים מפנקים כמו בבית מלון, אבל על שטיפה מרעננת ביום חמים - בהחלט כן.
3. סמוך לשטח הקמפינג ישנו נחל זורם ואגם קטן (בתמונה). על פי הוראות המשטרה הרחצה בהם אסורה בהחלט!
מחוץ לתחום....
ביטחון/בטיחות/בריאות
הפסטיבל מלווה לאורך כל תהליך ההפקה על-ידי משטרת ישראל, כיבוי אש, מד"א, קק"ל ומשרד הבריאות, וכל מה שקורה בפסטיבל מאושר על ידם. בין מתחם הקמפינג למתחם ההופעות ימוקמו מוקדי חירום של רשויות אלה, ובכל מקרה חריג ניתן לפנות אליהם באופן מיידי. 

מידע נוסף
לפני הפסטיבל - מומלץ להיכנס לדף הפייסבוק שלנו, לסמן לייק ולהתעדכן בהודעות מטעמנו. 
באתר שלנו ישנו מידע עדכני על כל התכנים והמתחמים השונים בפסטיבל, וכן פרטים על הדרכים ליצירת קשר, קניית כרטיסים ועוד.
בכניסה לפסטיבל תקבלו תוכנייה מהודרת (בתמונה) ובה פירוט לוח הזמנים המדויק של כל מה שמתוכנן באירוע. מומלץ לשמור את התוכניה איתכם לכל אורך השהות שלכם.
בעמדת מיידעל'ה - מרכז המידע שלנו שממוקם בכניסה למתחם המופעים יוכלו לענות לכם על כל שאלה או בעיה הקשורה לפסטיבל. דברים נוספים שאפשר לעשות במיידעל'ה:
1. לקנות חולצות וכובעי פסטיבל.
2. לקנות דיסקים ופריטים אחרים של אמנים המופיעים בפסטיבל.
3. למשוך כסף מזומן מ"הכספומט הנייד".
4. להטעין מכשירים סלולריים. ההטענה היא תמורת תשלום ומתבצעת עם המטען שלכם. שימו לב שכמות השקעים להטענה היא מוגבלת, כך שמומלץ להביא איתכם מטען נייד, או יותר טוב - לכבות את הנייד ופשוט להינות מהפסטיבל.
אז מה נשאר?
1. להודיע לכולם בדף הפייסבוק שלכם שאתם מגיעים (בדף האיבנט).
2. לעלות על מכונית/אוטובוס/אופניים/חמור ולכוון אותם לאזור צומת מגידו.
3. להגיע ולהנות!

------

אם יש משהו שעדיין לא ברור - ניתן לפנות אלינו במייל pniot.yearot@gmail.com או בטלפון 052-3483112 (גם בוואטסאפ). קחו בחשבון שהעומס עלינו בשבוע האחרון הוא גדול, אז לא תמיד המענה יהיה מיידי.
Copyright © 2018 פסטיבל יערות מנשה, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp