Copy
На крок попереду!
Якщо Ви не бачите малюнків, натисніть тут
Facebook
Website
YouTube
Email
Instagram
Twitter
Щомісячний інформаційний дайджест

Мережі правового розвитку

серпень 2021

Звіт Мережі правового розвитку за 2020 рік

 

Пропонуємо вашій увазі Звіт Мережі правового розвитку за 2020 рік. Тепер додатково до української версії доступна і англійська

«2020 рік для Мережі правового розвитку, був роком кардинальних змін. Команда пройшла випробування пандемією, внутрішнім конфліктом та пошуком нових векторів. Я вважаю, що все це допомогло Мережі загартуватись», – відзначає Голова Правління Мережі правового розвитку Максим Ільчишен. Дізнайтесь більше історій успіху та інформації у нашому звіті за 2020 рік.

Популярні юридичні
консультації серпень

Виконавчий припис нотаріуса: як скасувати стягнення боргу

Із запитанням, як відмінити стягнення боргу на підставі виконавчого напису нотаріуса, до Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку упродовж липня поточного року звернулися одразу кілька місцевих мешканців. Така затребуваність теми обумовлена тим, що цей інструмент став доволі популярним у колекторів, фінансових компаній, ломбардів – адже виконавчий напис нотаріуса дозволяє у значно коротші терміни розпочати процедуру стягнення боргу. Юристка Офісу при БМГО «правова Єдність» Людмила Власенко проаналізувала чинне законодавство і роз’яснила, що варто врахувати в подібній ситуації.

Про державну допомогу сім`ям з дітьми в умовах карантину

Із часу запровадження в Україні карантину внаслідок COVID-19, почастішали випадки, коли батьки пропускають строк звернення щодо призначення та виплати державної допомоги при народжені дитини. Однак, якщо строк пропущено за об’єктивних підстав, родина має право поновити його. Що варто знати, аби відстояти свої інтереси, роз’яснює юрист Хмельницького офісу Мережі правового розвитку Руслан Малий.

Людина відмовляється вакцинуватися: чи має право роботодавець не допустити її до роботи

«Роботодавець загрожує не допустити до роботи, якщо не зроблю щеплення від коронавірусу. Чи законні його вимоги?». З таким запитанням до Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку останнім часом часто звертаються місцеві мешканці. Консультацію на актуальну тему підготувала юристка Офісу при громадській організації «Правова єдність» Людмила Власенко.

Потрібна юридична консультація? Поставте запитання в онлайн-чаті  і один з експертів надасть відповідь.

Події серпня

Експерти Мережі правового розвитку допоможуть покращити послуги для вразливих мешканців громад Луганщини

Громадські монітори побували ще в чотирьох громадах Луганщини.
Головна мета – обговорити та покращити звіт за результатами вивчення роботи місцевої влади за напрямками освіта, доступ до медичних та соціальних послуг, належне врядування, соціальний захист, гідний рівень життя та доступ до інформації.

Мережа правового розвитку допомагає посилювати мотивацію молоді до відповідального громадянства

В червні Мережа правового розвитку долучилася до фестивалю #горна_державності, який відбувся у Червонограді (Львівська область)
Експерти Мережі мали змогу узагальнити та посилити знання, які отримали учасниці й учасники проєкту «Горна державності. Громадянська освіта молоді через історію ремесел», команди дітей із п'яти областей України

Мережа правового розвитку допомагає організаціям спілки стати сильнішими

У березні 2021 чотири членські організації Мережі правового розвитку, які продемонстрували кращі результати за підсумками щорічного моніторингу організаційної спроможності, отримали дофінансування реалізації своїх ініціатив.

"Мережа правового розвитку" вже в TELEGRAM

Підписуйся та слідкуй за нашими новинами, не пропускай жодної публікації! Ми тут: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork 
Facebook
Website
YouTube
Email
Instagram
Twitter


Виконавча дирекція ГC «МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ»
02137, Україна, Київ, вул. Бориса Гмирі, б. 17, оф. 4
office@ldn.org.ua
+380 44 227 9773
З повагою, Виконавча дирекція
Мережі правового розвитку