Copy
"2020'DE NELER YAPACAĞIZ NELER!" 
İZLEMEK İÇİN TIKLA
GEÇMİŞ ETKİNLİKLERE WEB SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİN.
         ETKİNLİKLERE GÖZAT
AÇIK PROVADA 140 ÖĞRENCİMİZ SAHNE ALDI
25 Ocak Cumartesi günü 14:00-16:00 arası gerçekleşen Açık Prova'ya İlk Adım, Çocuk, Gençlik Orkestraları, Akordeon Sınıfı ve Gençlik Korosu birlikte katıldı.
İzleyicilerimiz arasında sanatçılar, gazeteciler, özel sektör temsilcileri, bağışcı dostlar ve veliler yer aldı.
Açık Prova'ya katılan 140 öğrenci ile birlikte bu yıl 220 öğrenci Edirnekapı vakıf merkezinde Orkestralar ve Korolar programına devam ediyor.
BirGün Gazetesi Burak Abatay'ın Haberi için Tıkla
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ADINA
ALLIANZ TÜRKİYE İLE EL ELE...
Allianz Tower’da düzenlenen Tutkuyla Yürüyenlerin Yolu başlıklı sergideki fotoğrafların satış geliri vakfımıza aktarıldı. Allianz Türkiye çalışanlarının aldıkları fotoğraf eğitimi sonrasında çektikleri karelerin sergilendiği etkinlikte, neşeli ve samimi bir ortamda vakfımızı tanıtma fırsatı elde ettik. 2014’ten bu yana destekçilerimiz arasında yer alan, “sürdürülebilirlik” kavramına büyük önem veren Allianz Türkiye’nin bu daveti ile özel sektör-sivil toplum iş birliğinin önemini bir kez daha kavradık. Bu olanağı bize tanıdıkları için Allianz Türkiye’ye teşekkür ederiz.
24 OCAK: DÜNYA EĞİTİM GÜNÜ
Birleşmiş Milletler'in saptadığı, Sürdürülebilir Kalkınma için Küresel Hedeflerin 17 maddesinden biri de NİTELİKLİ EĞİTİM. 24 Ocak, kapsayıcı, eşitlikçi, nitelikli, yaşam boyu, herkes için eğitim fikrinin desteklenmesi gerektiğini vurgulayan gün.

BARIŞ İÇİN MÜZİK VAKFI'NIN TARİHÇESİNİ VE HEDEFLERİNİ İNCELE

 
BU DEFA İSTANBUL'DA BULUŞUYORUZ!
LEIPZİG OPERASI ÇOCUK KOROSU-BARIŞ İÇİN MÜZİK GENÇLİK ORKESTRASI 2016 LEİPZİG
Leipzig Operası’nın daveti ve ENKA Vakfı’nın desteğiyle, 2016 yılında Leipzig’de Weit, weit, weg. Zuhause. / Çok Çok Uzaklarda. Evinde” başlıklı performansta Leipzig Operası Çocuk Korosu ile birlikte sahne alan Barış İçin Müzik, şimdi Almanyalı dostlarını İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.
 
7 Şubat’ta İstanbul’a gelecek olan Leipzig Operası Çocuk Korosu, Barış İçin Müzik Gençlik Orkestrası ve Korosu ile bir hafta boyunca çalıştaylar ve provalar gerçekleştirecek. Hem müzikal becerilerin hem de dostlukların pekişeceği kamp, 12 ve 13 Şubat tarihlerinde, yaklaşık 140 gencin, ENKA Oditoryum’da birlikte sergileyeceği “Don’t Stop Me Now!” adlı performansyla sona erecek. 2040 yılından 2020’ye bakarak dünyadaki gelişmeleri izleyiciye düşündürecek olan performans, koreografisi ve kostümleriyle müzikal bir şov özelliği taşıyor. 
 
Müziğin gücüyle kültürler arasında dostluk köprüleri kuran bu gençlere kulak verin!
 
Leipzig Operası Çocuk Korosu &
Barış İçin Müzik Gençlik Orkestrası ve Korosu Konseri
12, 13 Şubat 2020
20.30
ENKA Oditoryum, İstinye

Biletler Biletix’te!
Daha fazla bilgi için Tıkla
 
Adresimiz:

Dervişali Mahallesi, Kariye Türbe Sokak, No:14
Edirnekapı / Fatih / İstanbul
Istanbul, 34087
Turkey

Bültenimiz, Barış İçin Müzik Vakfı ile iletişimde olmak istediğinizi belirttiğiniz için size ulaşmaktadır.
Bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız.
Bültenlerimizi almak istemiyorsanız, listemizden çıkabilirsiniz.
Facebook
Twitter
Website
Email
YouTube