Copy

Komora SNS: Webinář a B2B jednání s partnery z Chabarovského kraje RF

26. listopadu, 8:00
Vážení obchodní přátelé, 
 

dovolujeme si Vám níže přeposlat pozvánku Komory pro hospodářské styky se SNS na webinář a navazující B2B jednání s firmami z Chabarovského kraje v Rusku:


Vážené dámy, vážení pánové,
 
v návaznosti na poměrně dobré zkušenosti z webinářů s Karélií, Sverdlovskou a Čeljabinskou oblastí se snažíme o další pokračování této neosobně – osobní komunikace s potenciálními partnery v regionech Ruské federace.
 
Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Dálněvýchodní obchodně průmyslovou komorou v Chabarovsku připravujeme webinář s B2B jednáním mezi zájemci z České republiky a jejich potenciálním partnery z Chabarovského kraje.
 
Webinář se uskuteční dne 26. listopadu od 08.00 hodin (s ohledem na časový posun, který je v tomto případě +8 hodin) opět s využitím systému „ZOOM“.  Účast na akci je bezplatná. Náklady spojené se zajištěním přístupu do systému v místě hradí GK Jekatěrinburg z prostředků projektu MZV ČR PROPED.
Předpokládá se, s ohledem na charakter ekonomiky Chabarovska, hlavní zaměření na oblasti strojírenství a metalurgie. Samozřejmě to neznamená, že jiné exportní zaměření nebude akceptováno – pouze je to otázka existence potenciálních partnerů na ruské straně.
 
Přihlášku zasíláme v příloze. Uzávěrku jsme stanovili na 30. říjen 2020. Prosím, věnujte pozornost nezbytné specifikaci vašeho zaměření, resp. cílů, se kterými na jednání s potenciálními partnery přicházíte. Nezapomeňte také uvést přesnou elektronickou adresu, na kterou Vám budou zasílány informace a instrukce k internetovému připojení.
 
Přihlášku zašlete co nejdříve na adresu kuzin@komorasns.cz .
 
Těším se na spolupráci a přeji všem pevné zdraví!!
 
Ing. František Masopust
Předseda představenstva
Generální manažer
Komora SNS
 
masopust@komorasns.cz
www.komorasns.cz
Tel.: +420 266 721 814
Mob.: +420 732 227 882
 

Website
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram
Copyright © 2020 Svaz průmyslu a dopravy ČR. Všechna práva vyhrazena.
*Tento mail dostáváte jako člen mailing listu SP ČR*

Naše poštovní adresa:
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11
190 00 Praha 9

Chcete upravit svá nastavení?
Zde můžete Aktualizovat svá nastavení nebo Odhlásit se z tohoto mailinglistu.


Email Marketing Powered by Mailchimp