Copy

Průzkum zájmu:
Veletrh IETF v Indii s podporou MPO ČR

25. února - 24. března 2021, on-line platforma
Vážení obchodní přátelé, 
 

od 25. února do 24. března 2021 se bude konat veletrh International Engineering and Technology Fair (IETF), který se pravidelně pořádá v indickém Dillí. Ročník 2021 se mimořádně uskuteční prostřednictvím on-line platformy. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR by v případě dostatečného zájmu českých firem mohlo podpořit jejich účast formou společné expozice. Účast by pro vystavovatele tedy byla v takovém případě zdarma.

Veletrh IETF je multioborová přehlídka, která se koná v Indii od roku 1975 a která zahrnuje širokou škálu oborů. Ročník 2021 bude rozdělen celkem do 11 tematických bloků, mezi nimiž bude zastoupena např. metalurgie, logistika, automatizace, robotika a umělá inteligence, odpadní a vodohospodářský průmysl, fluidní technika, ložiska, farmacie ad.

Více informací o veletrhu je k dispozici na stránce www.ietfindia.in.

Pokud by vaše firma měla o účast na expozici zájem, kontaktuje prosím Tomáše Hodače na emailu thodac@spcr.cz do 5. ledna 2021. V případě dostatečného zájmu ze strany vystavovatelů uhradí Ministerstvo průmyslu a obchodu náklady na společný stánek.

 

Website
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram
Copyright © 2020 Svaz průmyslu a dopravy ČR. Všechna práva vyhrazena.
*Tento mail dostáváte jako člen mailing listu SP ČR*

Naše poštovní adresa:
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11
190 00 Praha 9

Chcete upravit svá nastavení?
Zde můžete Aktualizovat svá nastavení nebo Odhlásit se z tohoto mailinglistu.


Email Marketing Powered by Mailchimp