Copy
View this email in your browser
 
Svaz průmyslu a dopravy byl upozorněn výzkumnou neziskovou organizací Technologickou platformou energetické bezpečnosti ČR (TPEB ČR) na nadnárodní britskou firmu Exus se sídlem ve Velké Británii, která nabízí software a související služby pro sledování a vymáhání pohledávek. TPEB se dlouhodobě angažuje v evropských projektech, zejména Horizont 2020 a působí tak ve velkých evropských konsorciích, jejichž členem je rovněž Exus.
Exus nabízí unikátní produkt z oblasti digitální ekonomiky, produkt zaměřený na sledování pohledávek a jejich následné vymáhání. Jedná se o prověřené ICT technologie, které několik desítek let Exus úspěšně provozuje ve více než 30 zemích. Jde zejména o oblast finančnictví, energetiky, infrastruktury, ale i další.

V odkaze najdete popis produktu a služeb, které zejména v současné nesnadné době v perspektivě Brexitu mohou být pro některé z vás zajímavé.
Další informace zde.
Case Study - Exus.

Pokud byste měli zájem o podrobnější prezentaci firmy a kontakt na zástupce firmy Exus, prosíme zašlete email na adresu: stancevova@spcr.cz.
 
Website
Twitter
LinkedIn
Instagram
YouTube
Copyright © 2020 Svaz průmyslu a dopravy ČR. Všechna práva vyhrazena.
*Tento mail dostáváte jako člen mailing listu SP ČR*

Naše poštovní adresa:
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11
190 00 Praha 9

Chcete upravit svá nastavení?
Zde můžete Aktualizovat svá nastavení nebo Odhlásit se z tohoto mailinglistu.

Email Marketing Powered by Mailchimp