Copy

Pozvánka na minikonferenci: Konkurenceschopnost ČR v prostředí globálních změn

15 PROSINCE 2020 OD 9:00 HODIN; ON-LINE
Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si vám připomenout blížící se uzávěrku registrací na minikonferenci a prezentaci analýzy Konkurenceschopnost ČR v prostředí globálních změn, která se uskuteční 15. prosince 2020 od 9:00 on-line. 

Osud pravidel mezinárodního obchodu, závody o mezinárodní standardy pro nové technologie či politika Číny a volba amerického prezidenta jsou témata, která se mohou zdát být vzdálená životu v zemi v srdci Evropy. Jde však jen od zdání, protože dříve či později se důsledky globálního dění projeví i u nás, což se ukázalo i v souvislosti s pandemií COVID-19. Otevřená česká ekonomika proto nemá jinou možnost, než globální dění aktivně sledovat a snažit se mu porozumět a přizpůsobit mu své strategické plány i jednotlivé aktivity.

Analýza zadaná SP ČR má za úkol objektivně  posoudit dopady probíhajících změn globálního obchodního prostředí na Českou republiku se zaměřením na nejpravděpodobnější trendy vývoje v následujících klíčových oblastech: i) rostoucí protekcionismus; ii) významné technologické trendy; iii) rostoucí vliv Číny; iv) vztah EU-USA a v) ekonomika a mezinárodní obchod v době po pandemii COVID-19. Pro každou z uvedených oblastí studie má také nabídnout pohled na pozici tří zemí EU, konkrétně Dánska, Irska a Rakouska, se zaměřením na aktivity a návrhy tamních sociálních partnerů a zpracovat doporučení pro SP ČR coby účastníka sociálního dialogu.

Podrobný program konference naleznete zde.

Účast na konferenci je bezplatná. Registrujte se prosím do 11. prosince prostřednictvím odkazu níže nebo v přiložené pozvánce.

Všem, kteří se již zaregistrovali děkujeme za zájem. 

Těšíme se na setkání s vámi!
REGISTRACE
Website
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram
Copyright © 2020 Svaz průmyslu a dopravy ČR. Všechna práva vyhrazena.
*Tento mail dostáváte jako člen mailing listu SP ČR*

Naše poštovní adresa:
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 948/11
190 00 Praha 9

Chcete upravit svá nastavení?
Zde můžete Aktualizovat svá nastavení nebo Odhlásit se z tohoto mailinglistu.


Email Marketing Powered by Mailchimp