Copy

Brangūs ekumeninės sielovados bendruomenės „Kelionė“ bičiuliai!

Šiandien mums skelbiama džiugi žinia: gimė pasaulio Atpirkėjas! Nebijokime įžengti į Betliejaus slėpinį, nepabėkime nuo savo širdies mažumo ir tvarto tikrovės, nes būtent čia pasirinko gimti mūsų Karalius, būtent čia laukia Kalėdų stebuklas! Ar priimsime jį?
Tegaivina Jus Jėzaus atnešta viltis, teužlieja Jo meilė visus slėnius, tikėjimas Dievo rūpesčiu testiprina Jūsų žingsnius gyvenimo Kelionėje!

Palydėdami 2020 metus trokštame pasidalinti su Jumis tuo, ką ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“  jau spėjo nuveikti šį sezoną. Taip pat kviečiame susipažinti su artėjančiais renginiais, kuriuose esate laukiami jau nuo pat 2021 metų pradžios!

VAKAR
Siekdami padėti visiems, norintiems artimiau susipažinti su „Kelionės“ atliekama tarnyste, šio sezono pradžioje sukūrėme trumpą filmuką. Jis pasakoja ne tik apie tai, kas mes esame, bet ir atskleidžia priežastis, kurios atveda žmones į mūsų programas. Čia rasite trumpus dalyvių ir komandos narių liudijimus, kuriuose atsiskleidžia gyvenimo kelionės dinamika, konkreti Dievo veikimo patirtis. Video rasite čia.
Šią vasarą turėjome progą skirti laiko trumpoms komandos rekolekcijoms. Moterys gilinosi į Dievo sodo temą, o vyrai klausėsi Toni Dolfo-Smith („Kelionės“ tarnystės Kanadoje vykdomasis direktorius) parengtų mokymų. Tai buvo ypatingas Dievo veikimo ir tarpusavio bendrystės laikas, kuris, tikime, duoda savo vaisių mūsų tarnystėje kitiems šiandien.
Spalio 5 dieną brolių joanitų vienuolyne įvyko pirmasis seminarų ciklo „Dėl Tavo žodžio užmesiu tinklus (Lk 5, 5)“ susitikimas, pavadinimu „Poreikiai ir troškimai“.
Vakaro metu gilinomės, kokie yra mūsų troškimai, kai kuriame santykį su Dievu, aplinkiniais ir savimi pačiais. Kėlėme klausimą, ar ir kaip į šiuos poreikius ir troškimus atsiliepiame savo gyvenimuose. Atpažintus dalykus nešėme į Dievo akivaizdą, kad galėtume Jo padedami judėti pirmyn iš tų situacijų, kurios trukdo gyventi apstų ir visavertį gyvenimą (kiti seminarai numatyti 2021 m. sausio 4 d. ir kovo 15 d., daugiau informacijos rasite www.kelione.org).
Spalio 12 dieną startavome su programa „Pradžioje“. Džiaugiamės, kad dėka tuo metu kiek pagerėjusios pandeminės situacijos šią į santykius su motina ir tėvu orientuotą programą galėjome pradėti gyvais susitikimais!
Nors ir turėjome imtis ypatingų saugumo užtikrinimo priemonių, tačiau proga gyvai būti, melstis kartu buvo didelė dovana mums visiems.
Džiaugiamės, kad šio sezono veiklas pristatyti bei  pasidalinti asmeninėmis kelionės su Dievu patirtimis galėjome XFM bei Marijos radijo eteryje. Jei norėtumėte išgirsti šias laidas, tai galite padaryti čia
ŠIANDIEN
Programa Pradžioje jau eina į pabaigą. Nors gyvus susitikimus ir turėjome perkelti į virtualią Zoom aplinką, tačiau tai anaiptol nėra kliūtis mūsų Viešpačiui daryti savo nuostabius darbus Jo mylimų žmonių gyvenimuose!
Kaip nuotoliniu būdu sekasi lydėti žmones jų kelionėje, dalinasi mūsų bendruomenės Lietuvoje vadovė Jacinta.
Nors tarnauti Zoom būdu nebuvo lengva, ypač vedant šlovinimą ar mokymą, tačiau šlovė Viešpačiui, kad Jo veikimui nereikia ypatingos erdvės, o tik atviros ir trokštančios širdies.
Prieš perkeldami programą į virtualią aplinką su komanda aptarėme principus, kurie padėjo išlaikyti ir sukurti saugią erdvę dalyvavimui ir dalinimuisi. Pastebėjau, kad būdami namie, savo komforto zonoje, dalyviai galėjo netgi labiau atsiverti, sumažėjo ir trikdžių, kurie jiems neretai kliudydavo dalyvauti.
O aš patyriau, kad Dievas ištikimas savo žmonėms ir Jis susitinka kiekvieną dalyvį bei veikia ir daro stebuklus, kai tik sustojame ir atsigręžiame į Jį, kad  ir onlininiu būdu.
Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis ir kelių programos dalyvių trumpais liudijimais:
֍ Programa davė sąmoningumo apie tai, koks yra mano santykis su Dievu, tėvais, sesėmis ir bendraamžiais. Leido pastebėti vaikystės patirtis, kurių galbūt nebuvau įsisąmoninęs, kurios tik prisiminus parodo, kad buvo sunku ir sunkiai pakeliama. Tai leido pastebėti, kokią įtaką praeities įvykiai turi mano dabarčiai ir leisti Dievui keisti dalykus. Marius
֍ Ateidama čia turėjau troškimą atstatyti savo santykį su Dievu, Bažnyčia ir bendruomene, kuriai priklausau. Dėka programos, čia patarnaujančių žmonių liudijimų ir laiko grupelėje supratau daug dalykų apie save ir savo šeimą. Radau daug atsakymų, kurių anksčiau nesugebėjau rasti nei knygose, nei psichoterapijoje.
Programos metu man pavyko atpažinti klaidingą Dievo įvaizdį, kurį buvau susiejusi su savo biologiniu tėvu. Maniau, kad Dievo reikia bijoti ir nuo Jo slapstytis. Čia atradau naują santykį su Dievu, įtikėjau, kad Dievas visuomet buvo kartu ir niekada nepaliko, kad Jis mane atstato ir kuria kasdien, kad neišsižada ir laukia manęs net ir tada, kai labai „susimaunu“.
Ypač įsiminė viena Dievo veikimo per žmones patirtis: sykį priėjau prie palydėtojos ir labai nedrąsiai išpažinau masturbacijos nuodėmę. O ji džiugiai tiesiog šventu vandeniu nuplovė mano rankas. Ir nežinau, kas įvyko, bet man gerokai nuėmė šį įprotį. Dabar nebesiplakdama ir džiugiai galiu eiti Susitaikymo sakramento, nuo klausyklos nueinu su džiaugsmo ašaromis, kad Viešpats mane priima ir atleidžia.
Mane džiugina tai, kaip lengvai ir drąsiai ėmiau atstatinėti santykius. Anksčiau apimdavo nerimas, jau vien kai reikėdavo išeiti iš namų, o dabar aš sugrįžau į bendruomenę, susitinku su bendraminčiais ir draugais. Elena
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam iš jūsų, kad pasitikite mumis ir prisidedate prie mūsų veiklos finansiškai. 2020 m. ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“ gavo 947,87 EUR paramą iš 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Ačiū tariame ir tiems, kurie teikiate paramą banko pavedimu.

Dėkojame visiems, kurie lydite mus malda, savo buvimu šalia ir padrąsinimu.
„Kelionės“ veikla nebūtų įmanoma be Jūsų pasitikėjimo mumis. Tad dėkojame, kad keliaujate drauge!  
RYTOJ


Jau visai netrukus, sausio 4 dieną, kviečiame Jus į antrąjį seminarų ciklo „Dėl Tavo žodžio užmesiu tinklus“ (Lk 5, 5) susitikimą „Dievas be kaukės“.
Skirkime laiko pažvelgti, kokį Dievą tikime, po kokiais susikurtais įvaizdžiais slepiasi Jo veidas.
Seminaras vyks virtualioje erdvėje, tad sudalyvauti jame bus kaip niekad paprasta! 
Registraciją rasite čia
Sausio 25 dieną nuotoliniu būdu pradėsime trumpąją šešių susitikimų programą „Mokinystės kelionė. Įvadas“.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog šįkart atsiveria nauja galimybė prie programos prisijungti iš bet kurios Lietuvos ar netgi pasaulio vietos! Tad nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti šia proga bei pasidalinti informacija su savo bičiuliais, kuriems tai galėtų būti aktualu. Šįkart atstumas ne kliūtis!
Daugiau informacijos apie programą ir registacijos anketą rasite čia
Kiekvieną vasarą organizuojame savaitės trukmės rekolekcijasmokymus, kurių metu giliname santykį su Dievu, skiriame laiko vidinio gijimo kelionei. Kviečiame Jus jau dabar savo kalendoriuose pasižymėti birželio 1824 dienas ir registruotis į šias rekolekcijas, kurios, viliamės, jau galės vykti gyvai Liškiavoje.
Rekolekcijų metu mums patarnaus „Kelionės“ komandos nariai iš Kanados. Daugiau apie tai skaitykite čia
Daugiau informacijos apie artėjančius renginius bei kitą aktualią informaciją galite rasti internetiniame puslapyje http://www.kelione.org/
Nuoširdžiai dėkojame Jums už visokeriopą palaikymą ir bendrystę!
Tepripildo Viešpats Jūsų širdis savo ramybės ir švelnumo, teteikia Jis vilties gyvenimo išmėginimuose, testiprina savo ištikimybe ir Dvasios jėga!
Linkime Jums jaukių, Dievo artumo kupinų švenčių.
Jūsų maldos palaikymas mums be galo svarbus, tad nuoširdžiai jo ir prašome!
+

Prisidėti prie mūsų veiklos taip pat galite skirdami 1,2 proc. GPM arba pervesdami auką į mūsų banko sąskaitą: 
Ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“
LT947300010152538236
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
 arba per PaySera
Copyright © Ekumeninė sielovados bendruomenė Kelionė
Jūs gaunate šį laišką, nes esate dalyvavęs mūsų organizuojamuose renginiuose ar išreiškęs norą gauti mūsų informaciją. 

Jei šių laiškų gauti nepageidaujate, praneškite mums el. paštu: kelione.bendruomene@gmail.com.
                                                                  www.kelione.org