Copy
„Kam ieškote gyvojo tarp mirusiųjų? Nėra jo čia, jis prisikėlė!“ (Lk 24, 5-6)
 
Brangūs „Kelionės“ draugai,

Mūsų Viltis, Kristus, prisikėlė! Teprisiliečia ši tiesa vis giliau prie kiekvieno iš jūsų gyvenimo. Jėzus Kristus yra gyva Viltis, kuri nugali bet kokią tamsą ir mirtį.
Aleliuja!
 
Kaip jau tapo įprasta, šiame velykiniame naujienlaiškyje norime pasidalinti su jumis tuo, ką pavyko nuveikti per kelis pastaruosius mėnesius, o taip pat trokštame atskleisti ir ateities planus, pakviesti jus į artėjančius renginius!
VAKAR
Artėjant Velykoms pabaigėme ilgąją, beveik puse metų trukusią „Mokinystės kelionės“ programą. Kaskart be galo džiaugiamės matydami žmones, kurie pasiryžta leistis į šį sunkų, bet labai vaisingą kelią! Programos pabaiga yra tas laikas, kuomet galime pažvelgti į dalyvių nueitą kelią, pamatyti atsiradusius pokyčius ir Dievo gilų bei labai asmenišką veikimą. Vienas iš programos dalyvių dalinasi: 

„Po programos turiu didelį troškimą dar labiau pažinti Jėzų, draugauti su Juo, Jam atsiverti. Nes iki šiol slėpdavausi nuo Jo, kai man būdavo labai sunku. Vis dar neturiu santykio su Dievu Tėvu, bet esu kelionėje. Santykyje su kitais - esu labiau užtikrinta dėl to, kad ne kiekvienas asmuo bendruomenėje turi man patikti, bet per kiekvieną aš galiu savaip augti. Turiu didelį troškimą turėti artimą bendruomenę.” 
 
Džiaugiamės, kad turėjome galimybę vesti „Mokinystės kelionė. Įvadas“ programą Utenoje! Jauki draugystė su Dievo Apvaizdos seserimis leido pasiekti ir patarnauti „Kelionės“ programomis besidomintiems žmonėms ir už Vilniaus ribų. Labai vertiname šią misijų patirtį ir tikimės, kad ateityje pavyks nuvežti „Kelionės“ programas ar seminarus ir į kitus Lietuvos miestus! Esame atviri kvietimams ir pasiūlymams! 
Vasario 25-27 dienomis „Kelionės“ tarnystės komanda turėjo formacijos savaitgalį kartu su Toni Dolfo-Smith. Senuosiuose Trakuose praleistas laikas buvo svarbus tiek visos komandos, tiek ir kiekvieno asmeninio augimo prasme.
Kovo 1 dieną įvyko seminaras vyrams „Drąsa mūšio įkarštyje“. Jau prieš keletą mėnesių suplanuota seminaro tema pasirodė itin aktuali šiandieniniame karo kontekste. Dėkojame Toni Dolfo-Smith už apsilankymą Lietuvoje! Šio seminaro video įrašą galėsite pamatyti netolimoje ateityje, mūsų Youtube kanale „Kelionė Lietuva“. Sekite mus Facebook paskyroje ir Youtube kanale.
https://www.facebook.com/Kelionė-Lietuva-112440560929637/
YouTube
 
Dalinamės su jumis ir mažyte mūsų praeitų metų ataskaita. 
ŠIANDIEN
Džiaugiamės, kad mūsų idėjos ir ateities planai po truputį tampa šios dienos tikrove. Prieš keletą mėnesių dalinomės su jumis troškimu pradėti dvi atskiras vyrų ir moterų savipagalbos grupeles. Šiandien jau galime dalintis šio troškimo subrandintais vaisiais! 
Vasario 20 dieną pradėjome pilotinę 6 susitikimų savipagalbos grupelę moterims „Kodėl taip nerimsti, širdie?“, susiduriančioms su iššūkiais seksualumo ir santykių srityse. Programai einant į pabaigą matome akivaizdžią jos naudą. Viena iš dalyvių dalinasi: 
„Tiesą sakant nelabai norėjau dar labiau gilintis į seksualinių ir santykių priklausomybių temą, todėl dalyvavimo šioje grupelėje klausimą stengiausi atidėlioti kiek įmanoma toliau. Atrodė, kad jau ir taip dalykai gerėja ir mano kova su masturbacija nebėra tokia sunki kaip anksčiau.
Tačiau visgi mintis skirti vieną vakarą sau, maldai ir dalinimuisi nugalėjo. Ir tuo labai džiaugiuosi! Dabar galiu pasakyti, kad būtent šių susitikimų dėka galėjau prisiliesti prie liūdnos savo gyvenimo tikrovės: pamačiau, kad be galo trokšdama gilių, tikrų santykių su kitais ir priėmimo, esu užsidariusi savo nejaukioje vienatvės pilyje. Pamačiau, kad išgyvendama savo silpnumą ir liūdesį tuo metu neleidžiu NIEKAM prie manęs prisiartinti, nors tuo pačiu metu labiausiai būtent to ir trokštu (svarbu buvo pamatyti, kad Jėzus į kategoriją „NIEKAM“ neįeina, kad prisileidžiu Jį!). Stengiuosi visad būti stipri ir kontroliuojanti, o jei mano kontrolė pradeda slysti iš rankų – slepiuosi nuo kitų užsidarydama. Ši grupelė padėjo pamatyti, kad tokioje stiprioje savikontrolėje gyvenu visą gyvenimą (savo mintis ir jausmus išmokau transformuoti ir „suturėti“ pagal kitų poreikius dar būdama vaikas). Toks gyvenimo būdas kelia labai didelę įtampą, su kuria reikia kaip nors susitvarkyti. Masturbacija buvo vienas iš tų būdų. Šiuo metu mokausi prisileisti kitus žmones arčiau savęs, mokausi po truputį paleisti mane griaunančią ir tiesiog būti neleidžiančią nesveiką savikontrolę. Žinau, kad laukia ilga kelionė, tačiau matydama kryptį ir skonėdamasi vis didesne laisve noriu keliauti pirmyn!“
Nauja  „Kodėl taip nerimsti, širdie?“ grupė prasidės netrukus, informaciją rasite skiltyje „Rytoj". 
Balandžio 5 dieną startavo tik vyrams skirta savipagalbos grupė. 
Per 6 kas savaitinius susitikimus vyrai gilinsis į šias temas: 
  • gėda;
  • kodėl taip dažnai būna sunku būti savimi?
  • kaip buvome mokomi atsisakyti dalies savęs, atskirdami širdį nuo proto ir kaip išmokome slėptis gyvendami su kaukėmis;
  • krikšioniško tapatumo paieškas.
Džiūgaujame šių naujų grupių pradžia ir meldžiame, kad jos būtų kupinos šv. Dvasios vaisių. 
RYTOJ
Gegužės 4 d. prasidės nauja moterų savipagalbos grupė „Kodėl taip nerimsti, širdie?“ Dar yra kelios laisvos vietos, taigi tas, kurioms ši grupelė galėtų būti aktuali kviečiame suskubti ir užsiregistruoti!  Visą informaciją rasite čia
 
Gegužės 19 d. kviečiame ir laukiame jūsų dar viename  Paramos renginyje
 „Atrask viltį – švęsk gyvenimą!“ 
Tik šį kartą po ilgo pandemijos laikotarpio Jus kviečiame į susitikimą gyvai.
 Renginys vyks 2022 m. gegužės 19 d., ketvirtadienį, Aušros vartų g. 12 (Vilnius, „Domus Maria“ viešbučio Didžiojoje salė). Renginio pradžia – 18:30 val.
 „Atrask viltį – švęsk gyvenimą! – tai proga susitikti su ištikimais draugais ir galimybė susipažinti su mūsų tarnyste iš arčiau. Pasidžiaugsime tuo, ką pavyko nuveikti per paskutinius metus, bei drauge išgirsti liudijimų, ką Viešpats nuveikė mūsų programų dalyvių gyvenimuose. 
Detalesnę informaciją ir vakaro programą rasite čia.
O, šią vasarą, laukiame Jūsų Liškiavoje, pradėkime vasarą bendromis rekolekcijomis. Daugiau informacijos  skaitykite čia
Daugiau informacijos apie artėjančius renginius bei kitą aktualią informaciją galite rasti internetiniame puslapyje http://www.kelione.org/
Visą informaciją kaip tai galite padaryti rasite čia.
Linkime jaukių šv. Velykų! 
Meldžiamės už jus, brangūs mūsų Draugai! 
Jūsų maldos palaikymas mums be galo svarbus, tad nuoširdžiai jo ir prašome!
+

Prisidėti prie mūsų veiklos taip pat galite skirdami 1,2 proc. GPM arba pervesdami auką į mūsų banko sąskaitą: 
Ekumeninė sielovados bendruomenė „Kelionė“
LT947300010152538236
AB „Swedbank“
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
 arba per PaySera
Copyright © Ekumeninė sielovados bendruomenė Kelionė
Jūs gaunate šį laišką, nes esate dalyvavęs mūsų organizuojamuose renginiuose ar išreiškęs norą gauti mūsų informaciją. 

Jei šių laiškų gauti nepageidaujate, praneškite mums el. paštu: kelione.bendruomene@gmail.com.
                                                                  www.kelione.org